Servis Hizmeti

Şeref Oto Servis
Servis öncesinde servis danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız, servisimizde size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmamıza olanak tanır.
Ranrevu Almanın Avantajları
Aracınızı servise getireceğiniz zamanı siz tespit edersiniz.
Zamandan tasarruf sağlar, değerli zamanınızı boşa harcamazsınız.
Servis danışmanınız tarafından size sağlanan zaman ve hizmet arttırılmış olur.
Aracınızı servisimize getirdiğinizde sizleri her biri uzman servis danışmanları karşılar.
Aracınıza işlem yapılmadan önce servis danışmanları ile birlikte şikâyetleriniz ve talebiniz dışında Aktif Araç Kabul yapılarak sürüş güvenliğinizi etkileyecek olası sorunlar da tespit edilmiş olur. Yapılacak işlemlere birlikte karar verirsiniz. Böylelikle sürüş güvenliğiniz sağlanmış olur.
Araçların bakım ve onarımı esnasında sizin güvenliğinizi tehlikeye atmamak, atölye çalışanlarımızın ise verimliliğini düşürmemek için, atölye içerisine girilmemesini tavsiye ederiz.
Zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlamak adına tahmini teslim saatini öğrenmenizde fayda var.
Unutmayın! Şeref Oto ‘da araçlarınız onarım sırasında sigortalı olduğu gibi onarım sonrası da yapılan tüm işlemler garanti kapsamı içerisindedir. Tüm bu hizmetleri aldığınızda Şeref Oto’da beklemediğiniz bir ödeme ile karsılaşmanız söz konusu değildir.
İşlemleri biten aracınız özenle son kontrolleri yapılır. Aracınıza sunduğumuz hizmet kalitesi size verdiğimiz değerin göstergesidir. İşte bizleri farklı kılan bu özel hizmet anlayışımızdır.
Şeref Oto Servis
Online Randevu Formu
2020 Binek Fİyat Listesi
2020 Ticari Fİyat Listesi