Space Star

EN İYİ SEYAHAT ARKADAŞIN

Yeni Space Star ile birlikte her yeni güne taze bir başlangıç yap! Yenilenen Space Star, canlı renkleriyle sana enerji verecek! Dinamik tasarımı ise yeni ufuklar keşfetmen için seni harekete geçirecek! Konforlu sürüş, üstün yol tutuşu ve çevreci performans özellikleri ile mükemmel sürüş keyfine hazırlan! Şehrin yıldızı, en iyi yol arkadaşın olacak.

YAKIT EKONOMİSİ (4.9 lt/100 Km)

5 KİŞİLİK GENİŞ İÇ HACİM

4.6 METRE DÖNÜŞ MESAFESİ

GELİŞTİRİLMİŞ MULTİMEDYA

Dış Tasarım

Zarafet, Atletik Yapıyla Birleşti

Estetik ön yüzü, dinamik yan görünüşü ve modern arka tasarımı ile yeni Space Star, zarafet ve sportif görünümü bir araya getiriyor.

İç Tasarım

KONFORUN TADINI ÇIKAR

Yeni Space Star’ın koltuğuna otur ve konforlu bir sürüş deneyimine hazırlan! Yalın tasarımı, geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı, yüksek kaliteli trimleri ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla yeni Space Star, çok daha konforlu.

Güvenlik

Her Koşulda Güvenli Yolculuk

Üstün güvenlik donanımlarıyla sürüş keyfini güvenli hale getiren Yeni Space Star ile sana sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalır.

Yüksek Performans, Düşük Yakıt Tüketimi

Yeni Space Star, duygularını harekete geçirmek için tasarlandı.Ortalama 4,9 lt/100 km’lik yakıt tüketimine sahip Space Star ile seyahatlerin daha çevreci ve ekonomik hale gelir. Hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda sürüş tarzına hızla adapte olan şehrin yıldızının yüksek manevra kabiliyeti sayesinde keskin köşelerden dönmek ve aracını park etmek artık çok daha kolay.

Teknoloji

KEYİFLİ BİR YOLCULUK DENEYİMİ

7" dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay özelliğiyle Yeni Space Star senin için keyifli bir yolculuk deneyimi sunar.

Online Randevu Formu
2020 Binek Fİyat Listesi
2020 Ticari Fİyat Listesi