Eclipse Cross

GÜCÜ ANINDA HİSSEDİN

Eclipse Cross’un 1.5L Direkt Enjeksiyonlu Turboşarjlı Benzinli Motoru ile her viteste gücü ve hızı, anında hissetmeye hazır olun.

MÜKEMMEL HIZLANMA

GELİŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

İLERİ TEKNOLOJİ 4 ÇEKER SİSTEMİ

ÜSTÜN MULTİMEDYA BAĞLANTISI

Dış Tasarım

İyi Görünmek Önemlidir

Eclipse Cross’un cesur çizgileri, geniş çamurlukları ve atletik yan tasarımı sizi eşsiz bir sürüş keyfine çağırıyor. Sıra dışı dizaynına hayran kalacaksınız! İnce kapı eşikleri ile ayaklarınızı araca sürtmeden ve kıyafetlerinizi kirletmeden araca giriş/çıkış yapabilirsiniz.

İç Tasarım

Stil Sağlamlıkla Buluşuyor

Eclipse Cross'un sürüş keyfi; kaliteli malzemesi ve sağlam işçiliği ile araç içindeki her yolcuya ulaşır. Rahat koltuklar ve geniş diz mesafesi, en uzun yolculuklarda bile konforlu hissetmenizi sağlayacak.

Güvenlik

Virajlı Yollarda Bile Kontrol Sizde

Zorluklar hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilir. S-AWC (Super-All Wheel Control) 4WD sistemi, ister virajlı yollarda ister kış koşullarında, olağanüstü denge ve kontrol için ön ve arka tekerleklere optimum çekiş gücü uygular.

Daha Fazla Güç ve Daha Fazla Ekonomi

1.5L Direkt Enjeksiyonlu Turboşarjlı Benzinli Motor Verimlilik için küçültülen turboşarj destekli güçlü motoru ile düşük ve orta devir aralığında hızlanmayı anında hissedersiniz.

Teknoloji

Rockford Fosgate Premium Ses Sistemi

Rockford ile ortaklaşa gelistirilen yeni ses sisteminin keyfini çıkarın.

Online Randevu Formu
2020 Binek Fİyat Listesi
2020 Ticari Fİyat Listesi